سایت ,لینک ,اینترنتی ,منفی ,هایی ,مخرب ,در برندسازی اینترنتی ,موتورهای جستجو ,لینک هایی ,سایت هایی ,دریافت لینک

برندسازی اینترنتی با بک‌لینک

برندسازی اینترنتی و معرفی نام تجاری به عنوان یک برند محبوب و شناخته شده در میان کاربران و مخاطبین یکی از شیوه های جذب مشتری و افزایش فروش است برندسازی اینترنتی تکنیک های مختلفی دارد که یکی از آنها بک‌لینک یا link building موثر در سئو سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو است. 


برندسازی اینترنتی و تاثیر بک لینک قوی روی جذب مشتری


داشتن بک‌لینک های موثر و قدرتمند یکی از راه های بهینه سازی وب سایت , افزایش رنکینگ سایتت در گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد. اکنون این سوال پیش می آید که چه بک‌لینک هایی برای وب سایت ما موثر هستند و از چهه نوع لینک هایی باید استفاده کنیم؟ چه لینک هایی مخرب بوده و اثرات منفی روی سئو سایت ما دارند؟ و کدام یک از آنها خوب و مفید است؟


برندسازی اینترنتی با بک لینک


بک‌لینک چیست؟

لینک هایی که یک سایت یا وبلاگ دیگر به سایت شما می دهد و یا شما این لینک ها را از سایت یا وبلاگ دیگری می گیرید همان عمل لینک بیلدینگ و بک‌لینک است.این لینک ها می توانند از سایت های مرتبط با وب سایت شما باشند یا نباشند و یا اینکه تاثیر منفی یا مثبت روی سایت شما و نیز برندسازی اینترنتی داشته باشند.


بک لینک چیست و تاثیر آن روی برندسازی آنلاین چگونه است


ویژگی های بک لینک موثر در برندسازی اینترنتی

بک‌لینک هایی که توسط مدیر سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مرتبط به سایت شما ایجاد شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می‌شود. در برندسازی اینترنتی مهم است که از بک لینک های خوب و مثبت استفاده کنیم تا بتوانیم رنک سایت خود را افزایش دهیم و از این طریق در میان موتورهای جستجو بیشتر دیده شویم. این به جذب مشتری بیشتر و  افزایش فروش که از اهداف برندسازی اینترنتی است کمک می کند. 


ویژگی های بک لینک موثر در برندسازی اینترنتی


بک لینک مخرب و تاثیر آن در برندسازی اینترنتی

بک لینک های مخرب و منفی بک لینک هایی هستند که از سایت های اسپم بیایند. دریافت لینک از سایتی که تعداد لینک های خروجی آن بسیار زیاد باشد و یا اعتبار آن سایت پایین باشد به صورتی که مانند اسپم عمل کند یک بک لینک مخرب و منفی است. همچنین از سایت هایی که هیچ گونه ارتباط موضوعی با وب سایت شما دارند نیز بهتر است لینکی دریافت نکنید. بک لینک منفی و مخرب رتبه سایت را کاهش می دهد زیرا موتورهای جستجو میانه خوبی با بک لینک های مخرب ندارند.  


بک لینک مخرب و تاثیر آن در برندسازی اینترنتی


 ارزش لینک را از نظر بازاریابی بررسی نمایید. آیا این لینک می تواند تاثیری در جذب مشتری و برندسازی اینترنتی داشته باشد؟

توجه به محتوای سایت , عناوین مربوطه , ایندکس شدن سایت در گوگل و نکات مختلف دیگر در مسئله بک لینک ها بسیار اهمیت دارد که توصیه می کنیم قبل از دریافت لینک از هر سایت به این نکات توجه داشته باشید.

 

حذف بک لینک های منفی و مخرب در برندسازی اینترنتی


حذف بک لینک های منفی و مخرب در برندسازی اینترنتی

 دریافت بک‌لینک از سایت هایی با محتوای غیر اخلاقی یا توهین آمیز و وب سایت هایی که هیچ گونه ارتباطی با موضوع سایت شما ندارند اعتبار سایت شما را کاهش می دهد و این یک نکته منفی در برندسازی اینترنتی است.  می توانید از  ابزاری مثل MonitorBacklinks استفاده کنید تا همیشه لینک های خود را در کنترل خود داشته باشید. این ابزار به محض دریافت بک‌لینک از سایت یا وبلاگ های دیگر از طریق ایمیلل به شما اطلاع می دهد. با تماس با وب مستر یا هاستینگ سایت مزاحم می توانید نسبت به حذف بک لینک منفی اقدام نمایید.افزایش بک‌لینک های مثبت راه حل بسیار خوبی برای کسب اعتبار و برندسازی اینترنتی است، ولی از همه مهم‌تر سعی کنید که مشتری‌ها و مخاطبان خود را راضی کنید و راضی نگه دارید.

 

تاثیر بک لینک و بازاریابی محتوا در برندسازی اینترنتی


بهبود رنکینگ گوگل و برندسازی اینترنتی با لینک های قدرتمند

دریافت بک‌لینکاز وب سایتی که بازدید کنندگان زیادی داشته باشد و از رتبه خوبی در گوگل و موتورهای جستجو برخوردار باشد تاثیر بسیار زیادی در رنکینگ سایت شما و برندسازی اینترنتی خواهد داشت. برندسازی اینترنتی با بک لینک از سایت های معتبر یکی از کم هزینه ترین و موثرترین روشهای وب بازاریابی اینترنتی است. 

بررسی عملکرد رقبای شما در بک لینک می تواند به شما درک بهتری از بک لینک و لینک های مفید بدهد. می توانید این بررسی را به شرکت های معتبر که در زمینه برندسازی اینترنتی و بازاریابی آنلاین فعالیت دارند بسپارید. 


بهبود رنکینگ گوگل و برندسازی اینترنتی با لینک های قدرتمند


ساخت یا دریافت بک‌لینک خوب

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین شیوه های بک لینک در برندسازی اینترنتی است. بازاریابی در شبکه های اجتماعی از جمله  فیسبوک , توییتر , گوگل + , انتشار ویدئو در یوتیوب و آپارات و ... می تواند در افزایش رتبه شما در گوگل به صورت مستقیم تاثیر گذار باشد.


ساخت یا دریافت بک لینک خوب در برنسازی اینترنتی با مشاوران بازاریابی اینترنتی جم


ثبت سایت خود در دایرکتوری های بزرگ مثل Dmoz و yahoo directory می تواند در دریافت لینک خوب موثر باشد همچنین اقداماتی همچون نظر دادن در دیگر وبلاگ ها , فعالیت در تالار های گفت و گو , نوشتن پست مهمان , انشار لینک مطالب خود در سایت های web2 مثل بالاترین ، دنباله ، لینک پد نیز می تواند بک‌لینک موثر باشد.

 

http://jamgroup.ir


03195021971


09139131971


09132081152

منبع اصلی مطلب : برندینگ اینترنتی و آنلاین برندینگ یا وب برندینگ
برچسب ها : سایت ,لینک ,اینترنتی ,منفی ,هایی ,مخرب ,در برندسازی اینترنتی ,موتورهای جستجو ,لینک هایی ,سایت هایی ,دریافت لینک
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : برندسازی اینترنتی و تاثیر بک‌لینک قوی روی جذب مشتری