سایت ,تصاویر ,محتوا ,استفاده ,بازاریابی ,تصویری ,محتوا تصویری ,بازاریابی محتوا ,بهینه سازی ,تصاویر مناسب ,استفاده نمایید ,بازاریابی محتوا تصوی

وب برندینگ و شیوه های بازاریابی محتوا 

بازاریابی محتوا تصویری یکی از تکنیک های بازاریابی محتواست. بازاریابی محتوا یعنی محتواسازی مناسب برای وب سایت که بر اساس موضوع سایت و نوع فعالیت شرکت متناسب با اهداف وب برندینگ تولید می شود. بازاریابی محتوا به صورت بازاریابی محتوا تصویری , بازاریابی محتوا متنی و بازاریابی محتوا ویدئویی انجام می شود و در آن تلاش می شود تا با استفاده از تصاویر جذاب با کیفیت وو مناسب کاربران و مخاطبین را جذب نماید. و مفهوم و هدف سایت را از طریق تصاویر ارائه نماید. آنچه کاربران از وب سایت شما انتظار دارندد محتوای مناسب سایت , قالب مناسب سایت و تصاویر جذاب در سایت است.


وب برندینگ با بازاریابی محتوا تصویری و سئو تصاویر جذاب برای کاربر


استفاده از محتوای تصویری یکی از شیوه های وب برندینگ و بازاریابی اینترنتی است.طبق گفته گذشتگان تصاویر هزاران بار بیشتر از متون می‌توانند مفهوم و منظور را برسانند. از تکنیک های وب برندینگ تولید محتواست،  و محتوای تصویری یا بازاریابی محتوا تصویری نیز از شیوه های تولید محتوای خوب است در اینجا می خواهیم اهمیت تصاویر را در سایت در راستای سئو و بازاریابی آنلاین بررسی نماییم.


وب برندینگ و شیوه های بازاریابی محتوا


تاثیر استفاده از تصاویر در صفحات وب سایت روی وب برندینگ

تعریف اهداف سایت بر اساس متن یکی از قدیمی ترین روشهای بازاریابی محتواست. امروزه استفاده از تصاویر در لابه لای متون می تواند تاثیر زیادی در جذب کاربران داشته باشد و یک تصویر جذاب و با کیفیت شاید از هزاران کلمه بهتر بتواند مفهوم و هدف شما را به کاربر برساند.

بازاریابی محتوا تصویری درک بهتر و سریعتری از محتوای سایت در اختیار کاربر  قرار می دهد  همچنین جذابیت و زیبایی خاصی نیز به وب سایت می دهد که کاربرپسند است. بازاریابی محتوا تصویری نشان می دهد که محتوای سایت شما از اهمیت بالاتری برخوردار است و درک بهترین از موضوع می دهد. 


تاثیر استفاده از تصاویر در صفحات وب سایت روی وب برندینگ


استفاده از تصاویر تنها یکی از تکنیک های و وب برندینگ بازاریابی اینترنتی است و بازاریابی محتوا تصویری یکی از لازمه های سئو و بهینه سازی سایت است.

تصاویر در گوگل نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است. بنابراین بازاریابی محتوا تصویری و استفاده از تصاویر مناسب در صفحات سایت کمک بزرگی به سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دارد.


تصاویر مناسب جهت وب برندینگ و سئو سایت

تصاویر و عکس های با کیفیت در افزایش رتبه سایت و بهبود جایگاه آن در گوگل بسیار موثر است اما نکته مهم اینجاست که چه عکسی با چه مشخصاتی در سایت قرار داده شود تا بتواند به سئو سایت کمک نماید. مهم ترین نکته در بازاریابی محتوا تصویری و وب برندینگ استفاده از تصاویر با کیفیت و متناسب با محتوای سایت است. کیفیت تصاویر و جذابیت آنها می تواند نقش موثری در جذب کاربر و نگه داشتن آن در وبب سایت و تبدیل آن به مشتری دائمی که از اهداف وب برندینگ یا برندینگ اینترنتی است داشته باشد.


تصاویر مناسب جهت وب برندینگ و سئو سایت


 پس از انتخاب تصویر با کیفیت وقت آنن است که برای عکس خود یک نام مناسب انتخاب نمایید این نام می تواند حاوی کلمات کلیدی سایت شما باشد. تگ Alt یا متن جایگزین برایی عکس تاثیر مثبتی روی سئو سایت دارد. در این تگ توضیحاتی در مورد عکس داده می شود و زمانی که عکس به هر دلیلی لود نشد این توضیحات می تواند ظاهر شود و موضوع را به کاربر معرفی نماید.

نکته بعدی اندازه و حجم عکس است. برای سایت خود از عکس های با حجم مناسب استفاده نمایید تا باعث کند شدن سرعت بارگزاری سایت شما نشود. سرعت لود مناسب از نکات مهم در جذب مشتری است. و گوگل نیز به سایت های با سرعت لود بالا علاقه بیشتری دارد اگر حجم و اندازه تصاویر شما زیاد است از نرم افزارهای کاهش دهنده حجم استفاده نمایید.


سئو تصاویر برای موتورهای جستجو و وب برندینگ


سئو تصاویر برای موتورهای جستجو و وب برندینگ

بازاریابی محتوا تصویری و استفاده از تصاویر مناسب در وب سایت خود تجربه ای لذت بخش را به کاربر می دهد. رعایت نکاتی که در بالا در مورد استفاده از تصاویر در سایت ذکر شد در سئو و بهینه سازی تصاویر برای گوگل بسیار مهم است. و باعث می شود که تصاویر سایت شما در گوگل در رتبه های برتر نمایش داده شود. که این می تواند به وب برندینگ و تبدیل نام تجاری شما به یک برند معتبر بسیار موثر باشد. 


 سئو و بهینه سازی تصاویر برای گوگل


فرمت تصاویر یکی از نکات مهم دیگر در سئو تصاویر و وب برندینگ  است. گوگل میتواند فرمت های  BMP, GIF, JPEG, PNG, WebP و  SVG را ایندکس کند. رایج ترین فرمت ها برای تصاویر PNG و JPG هستند. روی سایت خود از سایت های دیگر لینک تصویر قرار ندهید این کار اثری منفی روی سئو سایت شما خواهد داشت. بهینه سازی تصاویر در شبکه های اجتماعی , عدم استفاده از تصاویر گیف , استفاده از نقشه و راهنمای گوگل برای تصاویر نیز از دیگر نکات در سئو تصاویر و بازاریابی محتوا تصویری در راستای وب برندینگ است.


بازاریابی محتوا تصویری


در کنار بازاریابی محتوا تصویری می توانید از ویدئوهای جذاب و کاربرپسند نیز استفاده نمایید و ترکیب سه کاراکتر متن , عکس و فیلم تاثیر شگفت انگیزی برای سئو سایت شما به دنبال دارد. سایتی که به خوبی سئو شده باشد بهترین و مناسب ترین شیوه در وب برندینگ و بازاریابی آنلاین است.

جهت دریافت مشاوره وب برندینگ , سئو تصاویر , بهینه سازی سایت, بازاریابی محتوا و بازاریابی آنلاین  کافیست با ما در مشاوران بازاریابی اینترنتی جم در تماس باشید
http://jamgroup.ir


03195021971


09139131971


09132081152


منبع اصلی مطلب : برندینگ اینترنتی و آنلاین برندینگ یا وب برندینگ
برچسب ها : سایت ,تصاویر ,محتوا ,استفاده ,بازاریابی ,تصویری ,محتوا تصویری ,بازاریابی محتوا ,بهینه سازی ,تصاویر مناسب ,استفاده نمایید ,بازاریابی محتوا تصوی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : وب برندینگ با بازاریابی محتوا تصویری و سئو تصاویر جذاب برای کاربر