سایت ,سرعت ,اینترنتی ,شرکت ,افزایش ,طراحی ,برندسازی اینترنتی ,سرعت سایت ,افزایش فروش ,طراحی سایت ,سرعت پایین

برندسازی اینترنتی و افزایش فروش 

برندسازی اینترنتی از جمله روشهای موثر در جهت افزایش فروش محصولات و ارائه بهتر خدمات است و هر شرکت با برندسازی اینترنتی می تواند نام تجاری خود را در فضای مجازی به سرعت به یک برند معتبر تبدیل نماید. در اینجا قصد داریم تاثیرات طراحی سایت خوب و حرفهه ای را روی برندسازی اینترنتی بررسی نماییم.


برندسازی اینترنتی تاثیرات افزایش سرعت سایت در افزایش فروش


برندسازی اینترنتی با طراحی سایت حرفه ای

اولین قدم برای برندسازی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی داشتن یک وب سایت حرفه ای است که بر اساس قوانین سئو طراحی شده باشد. طراحی سایت باید بر اساس اهداف و نیازهای شرکت طراحی شود و در هماهنگی کامل با آنها باشد. 


برندسازی اینترنتی  در مشاوران بازاریابی اینترنتی جم طراحی سایت و برندسازی آنلاین


نکته اصلی در طراحی سایت مناسبب برای برندسازی اینترنتی ، سرعت لود شدن یا سرعت بارگزاری سایت است. یک وب سایت هر چه قدر هم که از نظر طراحی و گرافیک زیبا و جذاب باشد مادامی که سرعت بارگزاری آن پایین باشد نمی تواند جوابگوی نیازهای شرکت در جهت دیجیتال برندینگ و بازاریابی آنلاین باشد. 


برندسازی اینترنتی و افزایش فروش


تجربه نشان می دهد کاربران سایتی که را که سرعت لود آن پایین باشد را به سرعت رها کرده و به سمت سایت های دیگر کهه  سرعت بالاتری دارند تمایل بیشتری نشان می دهند.

هیچ چیز  بدتر از این نیست که یک شرکت یا فروشگاه بازدید کنندگان سایت خود را به دلیل سرعت پایین از دست بدهد و این کاربران به سمت سایت رقبای شرکت متمایل شوند.


خدمات برندسازی اینترنتی و طراحی سایت با سرعت لود بالامشاوران بازاریابی اینترنتی جم متخصص در زمینه برندسازی اینترنتی و وب برندینگ


افزایش فروش محصولات با افزایش سرعت سایت

چنانچه قصد دارید از طریق اینترنت به فروش محصولات و ارائه خدمات خود بپردازید بهتر است در ابتدا نگاهی به سایت خود داشته باشید و وضعیت آن را از نظر سئو و بهینه سازی سایت و سرعت لود شدن بررسی نمایید.

آمار به دست آمده در سال 2010 نشان می دهد که زمان بارگزاری سایت از 2 تا 10 ثانیه 38 درصد احتمال ترک صفحه را از طرف کاربر افزایش می دهد. 


برندسازی آنلاین و افزایش فروش با طراحی سایت سئو شده با سرعت لود بالاسئو سایت و طراحی سایت با سرعت بالا  در برندسازی اینترنتی


و در بیش از 75 درصد موارد کاربران سایت شما را به قصد وب سایت رقبای تان ترک می کنند که این می تواند برای هر شرکت و صاحب سایت بسیار نا امید کننده باشد که مشتریان خود را به راحتی به دست رقیب خود بسپارد. و این یعنی شکست در برندسازی اینترنتی .

در بازاریابی موتورهای جستجو نیز سرعت سایت بسیار مهم است و از نظر گوگل سایتی که سرعت لود بالایی داشته باشد محبوب تر است  و می تواند در میان موتورهای جستجو رتبه های بهتری را کسب نماید


افزایش فروش محصولات با افزایش سرعت سایت


تاثیرات منفی سرعت پایین سایت روی برندسازی اینترنتی

همانطور که در بالا ذکر شد سرعت لود پایین تعداد بازدید کنندگان سایت را کاهش می دهد زیرا مشتری وقتی برای باز کردن سایت های با سرعت پایین تلف نمی کند و به سرعت سایت را ترک می کند. کاهش بازدید کننده کاهش مشتری را به دنبال دارد و کاهش مشتری یعنی پایین آمدن سطح فروش شرکت که به خودی خود نیز باعث از یاد رفتن برند شرکت از ذهن مخاطبین می شود.


تاثیرات منفی سرعت پایین سایت روی برندسازی اینترنتی


از راهکارهای موثر در افزایش سرعت سایت و کمک به بهبود رتبه سایت در راستای برندسازی اینترنتی می توان به کاهش حجم تصاویر , سئو تصاویر , برطرف کردن لینک های شکسته , به روز رسانی مرتب دیتابیس , استفاده از google page speed روی سرور و سایر اقدامات اشاره نمود.


طراحی سایت و افزایش  فروش با برندسازی اینترنتی نرخ طراحی سایت با سرعت لود بالا موثر در برندسازی اینترنتی


مشاوران بازاریابی اینترنتی جم متخصص در زمینه برندسازی اینترنتی و وب برندینگ است که با چندین سال تجربه و تخصص آماده است تا خدمات برندسازی اینترنتی خود را با بهترین کیفیت در راستای افزایش فروش شما ارائه نماید 


مشاوران بازاریابی اینترنتی جم متخصص در زمینه برندسازی اینترنتی و وب برندینگ


جهت برندسازی اینترنتی با ما در تماس باشیدhttp://jamgroup.ir


03195021971


09139131971


09132081152

منبع اصلی مطلب : برندینگ اینترنتی و آنلاین برندینگ یا وب برندینگ
برچسب ها : سایت ,سرعت ,اینترنتی ,شرکت ,افزایش ,طراحی ,برندسازی اینترنتی ,سرعت سایت ,افزایش فروش ,طراحی سایت ,سرعت پایین
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : برندسازی اینترنتی تاثیرات افزایش سرعت سایت در افزایش فروش